Наш навчальний заклад представив на конкурс Виставки інноваційний проект “Інтегроване навчання учнів з вадами слуху” в номінації «Інклюзивна освіта». Авторитетна комісія, до складу якої входили працівники Міністерства освіти та науки, молоді та спорту, Національної академії педагогічних наук та інших поважних установ, які опікуються упровадженням новітніх технологій в сучасній освіті, відмітила активну діяльність педагогічного колективу училища у даній царині і нагородила Бронзовою медаллю та дипломом Лауреата конкурсу.

Не дивно, що наше училище стало домом, в якому «живуть надії», для 26 дітей (на момент подачі роботи на конкурс) з вадами слуху, які приїхали до Полтави з різних регіонів України та виявили бажання одержати професію «Плиточник-лицювальник, монтажник гіпсокартонних конструкцій» та займатись спортом високих досягнень.

Інноваційний проект “Інтегроване навчання учнів з вадами слуху” має за мету створення умов для навчання та постійної реабілітації учнів з вадами слуху, а також формування щодо них нової суспільної філософії.

Застосування новітніх інформаційнно-комунікаційних технологій навчання на уроках та позакласній роботі полегшує соціальну інтеграцію дітей-інвалідів. Розроблені педагогами училища наочні форми пізнавальної діяльності надають можливість одержувати знання та навички в індивідуальному режимі, вгамовує комунікаційний голод, сприяють підвищенню самооцінки.

Кiлькiсть переглядiв: 412

Коментарi

Новини

Опитування

Чи подобається Вам наш сайт?

Календар

Попередня Червень 2021 Наступна
ПВСЧПСН
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930